نمایندگی تلویزیون سونی قم | 09193056404-2536645610

نمایندگی تلویزیون سونی قم

نمایندگی تلویزیون سونی قم | 09193056404-2536645610

نمایندگی تلویزیون سونی قم

تعمیر تلویزیون سونی در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب، در منزل یا محل کار شما به همراه گارانتی خدمات سونی در کارگاه تخصصی تلویزیون نمایندگی سونی انجام می شود. با بیش از سه دهه سابقه خدمات رسانی در زمینه تعمیرات تلویزیون های سونی

بدون شک شما هم دوست ندارید که با خرابی تلویزیون sony، ناچار به تعویض آن شوید. قیمت تلویزیون بالاست و برای خرید یک تلویزیون جدید، باید هزینه بسیاری پرداخت کنید. این در حالی است که با تعمیر تلویزیون سونی می توان، البته به شکل درست و حرفه ای، می توان تا مدتها بعد هم از این دستگاه استفاده کرد. تعمیرات تلویزیون sony، از عیب یابی این دستگاه شروع شده و پس از ترمیم یا تعویض قطعات آسیب دیده، در نهایت به برطرف شدن ایرادات آن ختم می گردد.

مشاوره و تماس با ما

نمایندگی تلویزیون سونی قم
نمایندگی تلویزیون سونی قم

هزینه تعمیر تلویزیون سونی یا هر برند دیگری، با توجه به نوع و میزان خرابی قطعات آن متفاوت است. اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، قیمت قطعه جدید هم در قیمت نهایی تعمیرات تلویزیون سونی محاسبه می شود.

اجزایی همچون پنل، قیمت بسیار بالایی دارند و در صورت تعویض آنها باید مبلغ قابل توجهی را بابت تعمیر تلویزیون sony پرداخت کنید. هنگام تعمیر قطعات تلویزیون، هزینه ترمیم پایین تر بوده و چندان نگران کننده نیست. گاهی هم مشکل از قطعات نبوده و مربوط به تنظیمات است؛ در این شرایط،  قیمت تعمیر تلویزیون پایین تر از دیگر موارد است.

پذیرش تلویزیون sony در محل

پذیرش تلویزیون سونی درقم سرویس در  محل، سرویسی کاربردی است تا برای ترمیم ال ای دی یا ال سی دی خود، از منزل خارج نشوید. پس از ثبت درخواست تعمیر تلویزیون سونی در قم، همکاران ما به آدرس شما می آیند. بعد از عیب یابی تلویزیون، در صورت امکان دستگاه در محل تعمیر می شود.

اگر نیاز به تعمیرات تخصصی تر و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مخصوص باشد، تلویزیون به تعمیرگاه منتقل شده و در آنجا ترمیم می شود. برای دریافت این سرویس، با همکاران ما در نمایندگی قم سرویس در ارتباط باشید.

در تلویزیون ال سی دی شش
برای اطمینان از جریان هوا و همچنین فاصله داخلی، به کار رود.
به خصوص در مدل‌های کوچکتری که در آن‌ها محدودیت‌های فضایی وجود دارد
باعث می‌شود که مولفه‌ها به هم نزدیک‌تر شوند. بر خلاف کامپیوترها، طرفداران
به ندرت در تلویزیون مورد استفاده قرار می‌گیرد که در آن سهمیه مناسب در غلاف قرار دارد.
به هوا کمک کنید گردش کند و به میزان کم‌تر خنک شود. تعمیرات تلویزیون سونی

تعمیر پاور تلویزیون سونی قم

یک از خرابی های شایع در تلویزیون های سونی قم خرابی برد پاور تلویزیون می باشد که در اکثر موارد برد قابل تعمیر است. برد پاور شامل آی سی و ترانزیستور و خازن می باشد . معمولا برد پاور به علت فرسودگی های قطعاتی مثل خازن به وجود می آید. فرسوده شدن خازن های برد پاور باعث سوختگی آی سی و ترانزیستور می شود. در اکثر مواقع با تعویض آی سی str و ترانزیستور های خراب مشکل برطرف می شود. در کل در بسیار موارد برد پاور قابل تعمیر است و بیشتر موارد برد پاور در منزل قابل تعمیر است. مگر در بعضی مواقع که نیاز به دستگاه های پیشرفته باشد .

برد پاور وظیفه ولت رسانی به تمام قسمت های تلویزیون را دارد. در صورت خرابی برد پاور تلویزیون از کار می افتد. معمولا مشکلاتی نظیر چشمک زدن چراغ پاور ، دیر روشن شدن تلویزیون ، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون در حال کار از برد پاور تلویزیون می باشد.

خدمات پس از فروش تلویزیون سونی قم

یک ویژگی که بر روی محصولات در بازار یافت می‌شود که باید از آن اجتناب شود
اتصال قطعات به طور مشترک آن‌ها را تشکیل می‌دهد
در برابر شکست آسیب‌پذیر است. یک خطا در یک مدار قدرت برای مثال ممکن است
باعث آسیب به اجزای دیگر مانند کنترل اصلی می‌شود.
سوار شوید. محافظت الکترونیکی مناسب را می توان از طریق ایزوله کردن ارائه کرد.
قطعات.
تعمیر
تشخیص نقص
ساخت سیستم تشخیص خود – تشخیص در ۴۰ “بالا” یافت می‌شود.
این مدل یک ویژگی بسیار مفید برای تعمیر است.
تایمر یا نور آماده‌به‌کار برای نشان دادن خطا از کده‌ای “چشمک زدن” استفاده می‌کنند.
کد خطا توسط تولید کننده به صورت آنلاین ارائه شده‌است.
یک طرح خوب دیگر
ویژگی نمایش داده شد
با مدل هزینه بالای
تنها سرویس “سرویس” است
کارت حافظه
(اتوبوس سریال جهانی)
درگاه اصلی

نمایندگی ال ای دی سونی قم

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون سونی  در قم براویا یکی از مجموعه‌های فعال و پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با  تعمیر تلویزیون سونی در ایران است که فعالیت خود را همزمان با ورود محصولات این برند به کشور، آغاز کرده است. کاربران محصولات سونی می‌توانند به مرکز تخصصی سونی مراجعه کرده و با حضور در پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت دارند.

ویژگی قابل توجه تعمیرگاه سونی قم سونی  ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در تعمیرگاه سونی را در بخش تعمیر گارانتی و ضمانت نموده است. برای ارتباط با مرکز تعمیرات مجاز سونی می ‌توانید از طریق  راههای ارتباطی درج شده در وب سایت اقدام نمایید.

برد مدار،

پایین. این می‌تواند
دسترسی به خدمات
مهندسی برای به روزرسانی های نرم‌افزار و شناسایی و تشخیص
خطاهای (برای مثال با یک دسته از تلویزیون)، و در
برخی موارد برای افزایش کارایی که منجر به افزایش محصول می‌شود
زندگی.
“سرویس فقط سرویس”
در تلویزیون ال سی دی
پشتیبانی فنی و قطعات

نمایندگی ال سی دی سونی قم

دو تولید کننده اصلی برند در این مطالعه ارزیابی شدند (میانی)
و مدل‌های با هزینه بالا)خدمات پشتیبانی مشتری را فراتر از مرزها ارائه می‌کنند.
دوره ضمانت که به افزایش طول عمر محصول کمک می‌کند. پشتیبانی
شامل تماس با یک تیم پشتیبانی خدمات، سوالات متداول و سوالات متداول
نکات مربوط به مشکلات عکاسی، فروم های بحث و مشاوره تعمیر و درمان.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی در قم

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تخصص می خواهد و ما این ادعا را داریم. بک لایت را می توان نور پس زمینه تلویزیون دانست، که اجزا راه انداز بک لایت را می توان برد پاور و برد اینورتر دانست. بک لایت در تلویزیون های ال سی دی لامپ فلورسنت است و در تلویزیون های ال ای دی لامپ های led می باشند. بک لایت مانند نور پشت آپارات در سینما می باشد پنل تلویزیون یک آپارات دیجیتال است . باید بدانید که بک لایت جزئی از پنل است و برای تعمیرات آن نیاز به باز کردن پنل خواهد بود. تکنسین های قم سونی در  این مرکز هر شش ماه دوره تعمیر و تعویض بک لایت را می بینند تا با تعمیر بک لایت تلویزیون های سونی  جدید آشنا شوند.

خرابی بک لایت یا لامپ های آن، مشکلاتی را در نمایش تصویر و عملکرد کلی تلویزیون ایجاد می کند و به همین دلیل نیز این قطعه باید در اولین فرصت تعمیر شود. چنانچه این قطعه قابل تعمیر نباشد، تیم تعمیرات تلویزیون سونی درقم در محل  در قم سونی اقدام به تعویض کامل آن با یک نمونه فابریک می کنند.

 

مشاوره و تماس با ما


Log out of this account

Leave a Reply

دسته‌ها

  • 0
  • 3
  • 2
  • 33
  • 13
  • 736
  • 2,321
  • 21,477
  • 53,718
  • 18,137