نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی صفاییه قم |09127384085-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی صفاییه قم |09127384085-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی صفاییه قم

همانطور که می دانید امروزه با افزایش تورم و قیمت لوازم خانگی مخصوصا محصولات سونی علاوه بر سخت شدن خرید وسایلی چون تلویزیون که از وسایل ضروری هر خانه محسوب می شود. تعمیر تلویزیون سونی درقم  نیز نیاز به تخصص و آگاهی کافی از محصولات سونی و تعمیر تلویزیون سونی دارد. اگر تلویزیون سونی شما دچار آسیب یا خرابی شده باشد و چنانچه هزینه خرید یک تلویزیون جدید را نداشته باشید پس باید از افراد مجرب و متخصص برای تعمیر تلویزیون بگیرید تا با صرف هزینه ای کمتر، تلویزیون سونی خود را مثل روز اول سالم تحویل بگیرید. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی صفاییه قم با دارا بودن تکنستین های باتجربه می تواند جهت رفع مشکلات تلویزیون شما کمک کند.

تعمیرات تلویزیون سونی صفاییه قم

بالا بردن کیفیت تصویر تلویزیون

برای تنظیمات کیفیت تصویر تلویزیون می توانید مواردزیررابرروی دستگاه انجام دهید وازتماشای تصاویر باکیفیت بالا  لذت ببرید:

دوگزینه ای که در بعضی ازتلویزیون ها وجود دارد،gaming و sport می باشد.که درافزایش کیفیت تصاویر تاثیر بسزایی دارند .با فعال کردن  این دو گزینه ا،حرکت تصاویر بادقت وجزئیات بالاتری اتفاق می افتدهمین امرباعث افزایش شفافیت وکیفیت  تصاویر می شود.

یکی دیگرازمهم ترین عواملی که درافزایش کیفیت تصاویر بسیار موثر است.تغییر شارپنس دستگاه می باشد.این حالت می تواند لبه داروتیز بودن تصاویر رابه عهده دارد که می توان باتوجه به محتوای 4K و FULL HD تنظیمات آن رادرحالت حداکثری قرارداد که باعث بالاتر رفتن کیفیت تصاویر می شود.اما قبل ازانجام  این مورد،مهم ترین چیز میزان رزولوشن محتوا است که باتوجه به آن می توانید شارپنس راتنظیم کنید. اگروجودمواردی در تلویزیون سونی شمارا اذیت می کند،جهت تعمیر آن با نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی صفاییه قم در تماس باشید.

صفحه سیاه و بدون تصویر تلویزیون

اگر تلویزیون سونی نمی تواند در یکی از ورودی های سیگنال ویدیو، تصویری را نمایش دهد اما تلویزیون صدا دارد ه، پس این نوع علامت تلویزیون به خاطر وجود مشکل در مادربرد است. خدمات مرتبط با رفع این اشکال در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی صفاییه قم ارائه می گردد. زمانی که تلویزیون تصویر ندارد اما چراغ ال ای دی روشن شدهو چشمک میزند  و از قرمز به آبی یا سبز تغییر رنگ می دهد بدین معناست که مادربرد سیگنال Start-up را به برد PSU ارسال می کند

تعمیر تلویزیون سونی در محل

زمانی که با اختلال در تلویزیون مواجه می شوید، حمل کردن تلویزیون سونی به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی دغدغه ی بزرگی برای شماست. زیرا هم باید هزینه زیادی را برای جابجایی آن پرداخت کنید و هم زمان زیادی را در رفت وآمد به نمایندگی صرف کنید . برای اینکه با یک تیر دو نشان بزنید به گونه‌ای که هم تلویزیونتان با سرعت و کیفیت بالایی تعمیر شود و هم مجبور به جابجایی و انتقال آن به مرکز تعمیرات تلویزیون نباشید ، می‌توانید از سرویس تعمیرات تلویزیون سونی در محل نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی صفاییه قم استفاده کنید.

تعمیرکار تلویزیون سونی صفاییه قم

برا استفاده از این خدمات َبا نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند و به عیب‌یابی و برآورد هزینه تعمیر این دستگاه بپردازند. سپس درصورتی که با هزینه تعمیرات تلویزیون خود مشکلی نداشتید،  تعمیرات تخصصی تلویزیون آغاز می کنند .

تلویزیون سونی صدا دارد ولی تصویر ندارد

زمانی که تلویزیون را روشن می‌کنید، صدا دارد ولی تصویر ندارد، علت می‌تواند  از موارد زیر باشد:

ایراد در بک لایت تلویزیون: اصلی‌ترین دلیل تصویر نداشتن تلویزیون، خرابی  در بک لایت است. اگر این قطعه خراب شده باشد باید آن را تعمیر یا تعویض کنید.

خراب شدن برد تیکان

وجود مشکل در اتصالات تلویزیون:از وصل بودن صحیح کابل ها مطمین باشید .

تنظیمات نادرست تلویزیون: ممکن است نور پس زمینه کم شده باشد. با مراجعه به منوی تنظیمات، نور پس زمینه را تنظیم کنید.

تعمیرات ال ای دی سونی صفاییه قم

تعمیر تلویزیون سونی

چنانچه نیاز به تعمیر تلویزیون سونی دارید. اگر تلویزیون  شما روشن نمی شود و یا اینکه صدا دارد ولی  تصویر ندارد. ما به شما نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی صفایی قم را معرفی می کنیم. تکنسین های ما در مدت ۱ الی ۲۴ ساعت تلویزیون شما را تعمیر کرده و به شما تحویل می دهند.ما مشکلات تلویزیون شما را با هر پیچیدگی رفع می کنیم، تعمیرات را با استفاده از قطعات یدکی اصلی و اورجینال انجام می دهیم و خدمات را تضمین می کنیم. تکنسین های ما به طور رایگان در محل مشتری حضور به عمل می اورند،اختلال را بررسی می کنند .و در آخرتعمیرات را انجام می دهند.

شرکت سونی

تلویزیون سونی نخستین بار در کشور ژاپن تولید شد. به دلیل کیفیت بالا و کسب رضایت کاربران و مشتریان برند سونی جزءبرترین تولید کننده تلویزیون شناخته شد .امروزه محصولات سونی در چند کشور به صورت چند ملیتی تولید و عرضه می شود .

این برند همچنان دنبال تصاحب سهم بیشتری از بازار است این برند تلویزیون هایی متنوعی در سایز های مختلف در بازار ارائه داده است معمولا به صورت صفحه تخت هستند کمتر کیش می آید به شکل منحنی تولید شوند. جهت رفع مشکلات و معایب تلویزیون سونی خوداز  نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی صفاییه قم کمک بگیرید.

هزینه تعمیر تلویزیون سونی

نمی توان به راحتی در خصوص هزینه تعمیرات تلویزیون سونی، قیمت قطعی داد. باید میزان آسیب دیدگی تلویزیون  و کدام قطعات دچار خرابی شده اند را در نظر گرفت . آیا می توان اجزای آسیب دیده را تعمیر کرد یا تنها راه حل ، تعویض آنهاست؟ حتی نوع قطعه معیوب هم در تعیین هزینه تعمیرات تاثیرگذار است.

مثلا اگر پنل تلویزیون نیاز به تعویض داشته باشد، بایدمبلغ خیلی بالایی را برای این کار در نظر بگیرید چون گران ترین قطعه تلویزیون پنل می باشد قیمت پنل نو با قیمت تلویزیون جدید برابری می کند.در صورتی که آسیب دیگی قطعات کم باشد و نیازی به تعویض قطعات نباشد تعمیر تخصص تلویزیون قیمت چندانی ندارد.

تعمیرات ال سی دی سونی صفاییه قم

هنگ کردن تلویزیون

در صورتی که فلش مموری به تلویزیون وصل کنید که فایل های آن دارای فرمتی مانند ddl و bat هستند که توسط تلویزیون سونی پشتیبانی نمی شوند و موجب هنگ کردن دستگاه می شود.
برای رفع  کردن این مشکل در صورتی که در فلش خود فایل هایی دارید که  فرمت آنها توسط دستگاه پشتیبانی نمی شود فرمت آنها را تغییر داده و مجدداً فلش را به تلویزیون متصل کنید.

 

مشاوره و تماس با ما


Log out of this account

Leave a Reply

دسته‌ها

  • 0
  • 13
  • 9
  • 22
  • 14
  • 287
  • 1,577
  • 22,300
  • 56,119
  • 19,397