نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم |09127384085-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم |09127384085-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون در پردیسان قم

برند سونی از دسته برندهای معروف و پرطرفداراست .شرکت سونی برای آسایش خیال کاربران خود خدمات پس از فروش ارائه می دهد سونی نمایندگی های زیادی در شهر و استان های ایران دارا می باشد در استان قم نمایندگی تعمیر تلویزیون در پردیسان قمآماده خدمات رسانی به کاربران سونی می باشد. این تعمیر گاه از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای تشکیل شده است. انجام تعمیرات در کمترین زمان توسط نمایندگی سونی انجام می شود. کاربران ساکن قم در هرموقع از شبانه روز نیاز به مشاوره برای تعمیر یا تعویض قطعات تلویزون سونی داشته باشند می توانند با نمایندگی تعمیر تلویزیون در پردیسان قم تماس بگیرند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم

تعمیرات تلویزیون سونی در پردیسان قم

از دلایل خرابی پنل تلویزیون سونی

استفاده طولانی مدت و استفاده بیش از حد از تلویزیون باعث کاهش طول عمر مفید تلویزیون و همچنین باعث کاهش کیفیت بعضی از قطعات تلویزون نیز می شود. یکی از این قطعاتی که تحت تاثیر قرار میگیرد و به مرور دچار آسیب می شود پنل است. پس می توان گفت یکی از دلایل خرابی پنل تمام شدن عمر مفید تلویزیون است. چنانچه پنل قابل تعمیر یا تعویض باشد نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم این کار را به شکل کاملا حرفه ای انجام می دهد.

مشکل ورتیکال تلویزیون سونی

یکی از نقص های پیش آمده در تلویزیون مشکلات تصویر به صورت ورتیکال یا همان عمودی است. نقوص  پیش آمده در تصویر تلویزیون زمانی ورتیکال محسوب می‌شوند که شامل یکی از این موارد باشند: کم بودن ارتفاع تصوير، جمع‌شدگی تصوير از بالا يا پائين، پرش تصویر به طرف بالا یا پایین، رویت نور به صورت هاله اي در وسط تصویر و در نهایت رویت يك خط افقي روي تصوير. بررسی نشانه های موجود در تصویر کمک زیادی در تشخیص این مشکل می‌کند که آیا نقص پیش آمده در تصویر ورتیکال است یا خیر.

در صورت ورتیکال بودن مشکل پیش آمده  در تصویر موارد تعمیراتی‌ چون تعمیر بالا رفتن برق قسمت ورتیکال، تعمیر قطع‌شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه تلویزیون و در نهایت تعمیر مشکل داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال بر روی دستگاه اضافه می‌گردد. توصیه می‌شود سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع مشکل ورتیکال تلویزیون را صرفاً از نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم دریافت کنید.

تعمیرات ال ای دی سونی در پردیسان قم

بهم ریختگی رنگ تلویزیون برای چیست؟

چنانچه درحال تماشای برنامه مورد علاقه خود از تلویزون هستید یکباره تصویر تلویزیون بهم می ریزد ورنگهای مختلفی به نمایش در می آید نگران نباشید. خوشبختانه بهم ریختگی رنگ تلویزیون قابل تعمیر است ونیاز به تعویض تلویزیون نیست بهتر است . برای رفع مشکل  با نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم تماس بگیرید.

علت بنفش شدن صفحه تلویزیون سونی

اتصال نادرست کابل HDMI به تلویزیون ، می‌تواند علت بنفش شدن صفحه تلویزیون باشد. این مشکل اغلب زمانی رخ می‌دهد که، کابل HDMI   مشکل داشته باشد. برای اطمینان،  ابتدا تلویزیون را خاموش کرده و اتصالات آن را بررسی کرده و مطمئن شوید هر دو طرف کابل به نهو درست وصل شده باشند. در مرحله بعد تلویزیون را روشن کنید، چنانچه صفحه هنوز بنفش است، از کابل HDMI جدید استفاده کنید. اگر بعد از تعویض کابل باز ، با صفحه بنفش تلویزیون روبرو شدید ، باید از یک تعمیرکار از نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم کمک بگیرید.

تفاوت بوی سوختگی تلویزیون سونی با بوی پلاستیک سوخته

نقص های قطعات الکترونیک هیچ وقت به سوی بهبودی نمی رود، پس اگر متوجه بوی سوختگی در تلویزیون شدید  سریع دستگاه را خاموش کنید و به هیچ وجه روشن نکنید چون امکان دارد قطعاتی که سالم هستند اسیب ببینند و باعث افزایش هزینه در تعمیر شود. در صورتی که متوجه بوی سوختگی از تلویزیون سونی خود شدید، حتما  اقدام به تعمیر کنید و به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم مراجعه کنید. اما اگر تلویزیون خود را به تازگی خریداری کرده اید، و بعد از روشن نمودن دستگاه، متوجه بوی پلاستیک سوخته از تلویزیون خود شدید، اصلا نگران نباشید، این نوع بوی سوختگی، مسأله ای کاملا طبیعی است و بعد ازگذشت  چند روز به خودی خود از بین می رود و نیازتعمیر ندارد.

تعمیرات ال سی دی سونی در پردیسان قم

علت 6 بار چشمک زدن تلویزیون سونی چیست

6بار چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون سونی معمولا مربوط به بک لایت تلویزیون می باشد. بک لایت مجموعه ای از لامپ های ال ای دی می باشد که منجر به روشن شدن صفحه تلویزیون می شود. اگر بک لایت خراب شود تصویر تلویزیون تیره می شود و در برخی از مواقع صفحه تلویزیون کامل سیاه می شود. در این حالت تلویزیون کامل خاموش می شود و چراغ پاور شش بار چشمک می زند.در صورت چنین مشکلا از نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم  کمک بخواهید.

دلایل خرابی مین برد

کابل hdmi  نا مرغوب موجب از کار افتادن تلویزیون می باشد. دلیل آن این است که کابل به طور مستقیم به قسمت پردازنده تلویزیون وصل می شود و با کوچکترین مشکلی مین برد تلویزیون را خراب می کند. چنانچه علت خرابی تلویزیون استفاده از کابل hdmi نامرغوب باشد. برای تعمیر تلویزیون سونی مین برد باید تعویض شود. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم به راحتی می تواند مین برد تلویزون سونی شما را تعویض کند.

استفاده از فلش ویروسی

در برخی مواقع استفاده از فلش مموری ویروسی باعث می شود که تلویزیون به صورت خود کار خاموش شود. بهتر است که قبل از استفاده فلش آن را ویروس کشی کنید. فلش ویروسی باعث از آسیب دیدگی آی سی برنامه مین برد می شود. این خرابی معمولا در تلویزیون های اندروید شایع است. برای رفع این مشکل آی سی فلش باید تعویض شود. البته در برخی مواقع با آپدیت کردن مشکل رفع می  شود. ولی این کار باید توسط تکنسین تعمیر تلویزیون سونی و نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در پردیسان قم انجام شود.  از دست کاری بی جهت خوداری فرماید.

تعمیرکار مجاز تلویزیون سونی در پردیسان قم

خرابی برد پاور تلویزیون

معمولا برد پاور بعد از 5 الی 6 سال نیاز به سرویس دارد و باید یک سری از قطعات مشکل دار  تعویض شود. در صورتی که برای  سرویس اقدام نشود. برد پاور دچار نقص می شود. و تلویزیون خاموش می شود. در اکثر موارد با خراب شدن برد پاور تلویزیون کاملا از کار می افتد حتی چراغ پاور تلویزیون نیز روشن نمی شود. در بیشتر مواقع برد پاور قابل تعمیر است و با تعویض قطعات سوخته برد مشکل رفع می شود.

 

مشاوره و تماس با ما


Log out of this account

Leave a Reply

دسته‌ها

  • 0
  • 3
  • 2
  • 33
  • 13
  • 736
  • 2,321
  • 21,477
  • 53,718
  • 18,137