نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در سالاریه قم |09127384085-02536645610

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در سالاریه قم |09127384085-02536645610

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در سالاریه قم

تلویزیون ها معمولا از دسته وسیله برقی های حساس هستند که باید به خوبی از آن نگهداری کرد. چرا که روز به روز قیمت خرید آن بیشتر شده و طبیعتا خرید آن نیز سخت تر می شود. تعمیر تلویزیون سونی درقم در صورت خرابی تلویزیون منزل اولین راهی است که به ذهن ما می رسد .

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در سالاریه قم

تعمیر تلویزیون سونی توسط افراد باتجربه و متخصص سرویس نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی درسالاریه قم به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. چنانچه قطعه ای از تلویزیون شما به گونه ای آسیب دیده باشد که قابل تعمیر نباشد، قطعه ی آسیب دیده با یک قطعه ی اورجینال تلویزیون سونی تعویض می شود و این نشان دهنده کیفیت بالا و حرفه ای بودن متخصصان ماست. در هر زمان از شبانه روز که تلویزیون سونی شما دچار آسیب شود کارشناسان تعمیر تلویزیون سونی در سالاریه قم به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. شما می توانید با خیال راحت تلویزیون سونی خود را به کارشناسان و تیم متخصص ما بسپارید و از خدمات ما استفاده کنید.

تعمیر ال سی دی سونی در سالاریه قم

تلویزیون های سونی نیز همانند سایر لوازم الکتریکی خانگی نیاز به مراقبت و نگهداری صحیح دارد. در صورتی که به درستی از آن مراقبت نشود ممکن است دچار آسیب های جدی شود. بسیاری از تلویزیون های سونی نیز چندین سال به خوبی کار میکنند اما ممکن است به دلیل فرسودگی و کهنه شدن قطعات آن، نیاز به تعمیر یا تعویض آن قطعات داشته باشد. . تمیز کردن تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی سونی بسیار حساس و مهم است، خیلی مواقع هنگام تمیز کردن این نوع تلویزیون ها به آن آسیب می رسد در ادامه می خواهیم شما را با تعدادی از دلایل خرابی تلویزیون های سونی آشنا کنیم.

ممکن است صدای تلویزیون هنگام پخش تصویر قطع شود

روی صفحه تلویزیون یک سری خطوط در هم یا به صورت عمودی و افقی نمایش داده می شود.

 • خاموش شدن خود به خود تلویزیون.
 • صفحه ال سی دی تلویزیون دچار آسیب می شود.
 • صدا پخش می شود اما تصویر نداشته باشد.
 • روی صفحه تلویزیون یک طیف رنگ دیده می شود.
 • نفوذ آب یا ضرب خوردگی تلویزیون
 • کاهش وضوح وکیفیت تصویرنمایش
 • ممکن است تلویزیون روشن باشد اما هیچ عملکردی در آن مثل عوض کردن شبکه یا کم و زیاد کردن صدا انجام نشود.
 • تعمیرات تلویزیون سونی در سالاریه قم

تعمیرات فلت تلویزیون سونی در قم

نقطه ضعف اصلی فلت های تلویزیون سونی آبخوردگی  است، به طوری که با نفوذ آب به سطح آن ها باعث سولفاته شدن آن ها و از بین رفتن تصویر می شوند، عوض کردن فلت کار تخصصی و حرفه ای است که برای تعمیر آن احتیاج به دستگاه بندینگ دارید.

فلت ها دارای انواع مختلفی و تنوع زیادی هستند که برای تعمیر آن ها باید از فلت مشابه با خط کشی معین استفاده کنید که این کار را نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی درسالاریه قم برای شما انجام می دهد. فراموش نکنید که بعد از آب خوردگی پنل تلویزیون سریعا آن را از برق بکشید تا آسیب بیشتری به تلویزیون وارد نشود.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سونی

یکی از عیوب عمده  تلویزیون‌های سونی، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشدکه بدون فشار دادن دکمه  پاور شاهد خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سونی خود باشید.

این ایراد می‌تواند دلایل متعددی همچون خرابی مین برد تلویزیون سونی، فرسودگی قطعات مین برد، استفاده از کابل HDMI بی کیفیت ، فلش مموری ویروسی، خرابی آی سی برد پاور و نوسانات برق باشد. تعمیر این نوع از عیوب متداول تلویزیون سونی از عهده کاربران خارج است، بهتر است برای تشخیص دقیق و تعمیر حرفه‌ای آن از نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی درسالاریه قم کمک بخواهید.

تعمیرات ال ای دی سونی در سالاریه قم

مشکلات تلویزیون سونی

هدف از گرد آوری این مطالب مروری بر مشکلات تلویزیون سونی است  که ممکن است اغلب کاربران با آن مواجه باشند. همان طور که می دانید انواع تلویزیون ها ی ال سی دی و ال ای دی از پر کاربرد ترین لوازم خانگی الکتریکی به شمار می روند. استفاده از تلویزیون ها تنها به منازل محدود نشده و امروزه در هتل ها و شرکت ها، راه آهن و… هم شاهد استفاده از این دستگاه هستیم. استفاده های مکرر از تلویزیون و عدم استفاده  درست از این دستگاه باعث بروز مشکلات بسیاری برای آن می شود.

به یاد داشته باشید کارکرد صحیح تلویزیون به عملکرد و هماهنگی درست قطعات آن بستگی دارد.در صورتی که هر کدام از قطعات با مشکل رو به رو شوند عملکرد تلویزیون با مشکل روبه رو می شود. در صورتی که با یکی از مشکلات زیر مواجه شدید در اولین فرصت به نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی درسالاریه قم مراجه کنید.

عیب یابی تلویزیون سونی

قابلیت عیب یابی تلویزیون سونی یکی از ویگی های این محصول است که کمک زیادی به کاربران و تکنسین های تعمیر تلویزیون سونی می کند. به کمک این سرویس می توان مشکلات و ایرادهای تلویزیون را به راحتی تشخیص داده و در زمان مناسب آنها را رفع کرد. عیب یاب داخلی  تلویزیون سونی، زمانی کاربرد دارد که شما در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید.

در این صورت، علاوه بر تعمیر به موقع، می توانید کیفیت کاری دستگاه را نیز به میزان قابل توجهی افزایش داده و کاربری بهتری با آن داشته باشید. در این صورت شما می توانید

با شناسایی ایراد دستگاه و تعمیر به موقع آن، از تشدید مشکلات تلویزیون و افزایش هزینه های تعمیر جلوگیری کنید. تیم تعمیرات نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی درسالاریه قم پذیرای پرسش های شما عزیزان در این خصوص خواهند بود.

تعمیرکار تلویزیون سونی در سالاریه قم

فقط یک بار نمایندگی سونی را امتحان کنید

نمایندگی سونی در مرکز سخت افزار ایران، بیش از 20 سال سابقه در حیطه فروش و تعمیر محصولات برند sony دارد. به همین دلیل نیز همکاران ما با تمامی نیازهای کاربران آشنایی کامل دارند و بر این حیطه تسلط کامل دارند. این مرکز، ضمن استخدام گروهی از مجرب ترین نیروها توانسته خدمات بسیار با کیفیتی را در دو بخش فروش و تعمیرات به کاربران عزیز ارائه دهد. مدیریت این مرکز در راستای تحقق همه جانبه شعار مشتری مداری، بر کار کارکنان این مجموعه نظارت کامل دارد.

در همین راستا، تمامی کارکنان، اصول مشتری مداری را سرلوحه ی اصلی کار خود قرار داده و در راستای تحقق این امر تلاش می کنند. کافی است تنها یک بار نمایندگی سونی را امتحان کنید تا مشتری همیشگی خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی درسالاریه قم شوید.

 

مشاوره و تماس با ما


Log out of this account

Leave a Reply

دسته‌ها

 • 0
 • 7
 • 2
 • 38
 • 16
 • 501
 • 2,553
 • 20,736
 • 50,111
 • 16,872